*****

PRAHA 25. 11. 2017

 

SEMINÁŘ ANDĚLSKÉHO VEDENÍ 

A ROZVÍJENÍ INTUITIVNÍCH SCHOPNOSTÍ

V podobě naživo je tento seminář v ČR naposledy!

 

 

Tento kurz není o učení se novým věcem. Protože vše, co potřebujeme pro komunikaci s duchovním světem je dávno uvnitř nás. Je o návratu sebe k sobě, ke svým přirozeným schopnostem, k naslouchání vlastního hlasu, hlasu andělů a vnitřní moudrosti. Je koncipován posloupně tak, abychom mohli v první části zpracovat naše bloky v komunikaci, které často vznikly v dávných časech (nejčastěji v čase pádu Atlantidy, Egyptě, středověku apod.). k tomu využijeme báječného nástroje Terapie duše. S pomocí síly skupiny se podíváme do svých hlubin a odkryjeme, zpracujeme, zaléčíme související strachy a pochybnosti. 

Ve druhé části, která je interaktivní a praktická si na různých cvičeních ukážeme a připomeneme, co všechno už dávno VE SKUTEČNOSTI umíme. A to naslouchat a správně interpretovat zprávy a signály, které k nám od Pradávné moudrosti a z Boží síly přicházejí. Je jedno, jak je nazýváte a kdo je Vám blízký – strážný anděl, archanděl, mistr, Bůh, Univerzum, Zdroj - jedná se o jednu a tutéž energii. 
Naučíme se rozeznat rozdíl v působení světlých/temných sil v naší mysli, těle i vědomí. Je toho mnoho a zkušenost nepřenosná. Během tohoto kurzu dochází k transformačním posunům, které jej dalece přesahují.

 

Praha ► sobota 25. 11. 2017 (10:00 - 17:00)

Kde: místo bude upřesněno v informačním e-mailu se všemi detaily o platbě atd.

Lektor: BLANKA CHAKOSHPOUR

 

Cena: 2.200,- Kč 

Storno podmínky: v případě odhlášení se méně než měsíc před konáním akce je storno poplatek 100%, případně za sebe můžete nalézt náhradu

Na kurzu za sebe nesete plnou zodpovědnost a to především za svůj zdravotní stav.

S sebou: křišťál či jiný oblíbený kámen, papír, tužku, svačinu a pití, podložky, deky a polštářky jsou k dispozici

Registrace viz. formulář níže

Těším se na Vás!

 

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: