Terapie Duše

Na základě svých mnohaletých zkušeností, získaných poznatků a vzdělání a především tak, jak jsem vedena svým posláním a srdcem, nabízím unikátní, v Čechách jedinečnou Terapii Duše, kterou můžete absolvovat jak se mnou tak s mými žáky - kolegy, kteří úspěšně absolvovali terapeutický výcvik.
 
 

Poslání Terapeuta Duše:

„Osvobozovat Duše od zbytečného utrpení, pomáhat skrze rušení karmických pout, kleteb a slibů (převážně z minulých životů) a skrze absolutní odpuštění sobě i druhým ke svobodě Duše a otevřenému Srdci tak, aby se každý mohl vrátit sám k sobě, vzít si zpět svou vlastní vnitřní Sílu a byl tak sám sebou. Lidé se po této terapii stávají vědomějšími, rozkrývají se jim cesty, jak naplňovat svou misi zde na Zemi a rozpomínají se, kým skutečně jsou. Dochází k uzdravení a pochopení na mnoha úrovních. Ať již emocionální, duševní, fyzické či duchovní. Ve fyzickém těle až na úrovni samotné DNA.

Terapeut Duše pracuje na základě intuice. A řídí se zcela svým Srdcem a Láskou v něm. Je empatický, profesionální a NIKDY nenechá klienta odejít s otevřeným tématem..."

 

Pro koho je Terapie Duše vhodná? Pro dospělé i děti (od cca 12 let - záleží na povaze problému). S mladšími dětmi se pracuje skrze maminku. Pro muže i ženy. 

Tato terapie není vhodná pro drogově závislé. Pro osoby, které užívají psychofarmaka. Pro těhotné. Pro ty, jež trpí schizofrenií.

V této terapii se řeší potíže, jak fyzické povahy tak psychické.

 

*******
 

Nyní je možnost objednání se na indivi konzultaci pouze přes Skype/Viber/IMO nebo v rámci České republiky přes telefon

 (volám já Vám) - terapeut Blanka Chakoshpour 

-  tato konzultace je terapeutickým rozhovorem v kombinaci s terapií Duše, trvá cca 70 minut

V tuto chvíli jsou k dispozici termíny ve dnech:

pondělí 18. 9. 2017 - OBSAZENO

úterý 19. 9. 2017 - OBSAZENO

středa 20. 9. 2017 - OBSAZENO

středa 27. 9. 2017

Není-li uvedeno jinak, pak jsou výše uvedené termíny volné. Přesný čas terapie bude nabídnut v emailu. Nicméně se jedná o časy ve všední dny mezi 9:00 až 14:00 nejpozději.

Pro objednání termínu použijte formulář níže.

Cena: 1.500,- Kč/55 Eur (splatnost je v den potvrzení termínu, platební údaje budou zaslány emailem)

Storno podmínky: 100%, případně se dá termín 1x přesunout či za sebe nalézt náhradu

*******

Případně využijte služeb mých kolegů/studentů:

Zde naleznete seznam terapeutů Duše - mých žáků a kolegů, kteří úspěšně absolvovali certifikovaný kurz Terapeut Duše a aktivně provozují vlastní terapeutickou praxi

 
 

Objednání na indivi skype konzultaci s Blankou Chakoshpour