JAK MŮŽE EGO BLOKOVAT NAŠE JASNOVIDNÉ A PODOBNÉ VLASTNOSTI

09.04.2014 13:11

 

 

„Vy, jakož i všichni ostatní, máte důležité životní poslání. Vaše vnitřní božské vedení vás bude pohánět a podporovat na každém kroku na vaší cestě. Jediná věc, která vás může zablokovat, je strach. Například, pokud se až křečovitě snažíte slyšet anděly, budete blokováni strachem vycházejícím z vašeho úsilí. Váš strach vám totiž říká: „Co když své anděly neuslyším?“, takže se snažíte svou snahu prosadit násilím. Kdykoli máte strach, jednáte z pozice svého ega. To platí pro všechny, všichni máme ego. Ego je na 100% NEJASNOVIDNÉ a pokaždé, když jsme ve svém egu, máme zablokované vyšší schopnosti. Na druhou stranu vaše pravé já (ta vaše část, která se přirozeně neobává, protože je v jednotě s Bohem) je 100% nadaná jasnovidností a podobnými schopnostmi.

„Způsob, jak zůstat mimo své ego, je soustředit se na službu. Když se soustředíte na pomoc jiné osobě, nebojíte se o sebe, takže zůstanete mimo své ego. Vždy si pamatujte, co mi kdysi řekli andělé: „Pokud budeš nervózní, soustřeď se na službu.“

„Ego se vám bude snažit říci, že něco předstíráte, že vaše schopnosti nejsou skutečné. Nazývá se to „fenomén podvodníka“. Vaše ego v podstatě chce, abyste si nebyli sami sebou jisti, protože žije z vašeho strachu. Ego nechce, abyste si pamatovali své poslání a naplňovali ho, protože chce, abyste vy i ostatní lidé měli strach. Ego je jen neskutečnou iluzí, jako temný mrak snažící se zakrýt světlo. Zjistila jsem, že čím vyšší poslání někdo má, tím větší je jeho strach. Pokud vaše Duše souhlasila, že pomůže mnoha lidem, vaše ego bude křičet tak nahlas, jak to jen umí, protože nechce, abyste všechny ty lidi jejich strachu zbavili. Proto vás žádám, abyste si pamatovali tato slova: „Pokud budete nervózní, soustřeďte se na službu.“ Pokud se soustředíte na pomoc druhým, hlas vašeho ega se utlumí.

 

***Doreen Virtue***

 

Zpět

Kontakt

Blanka Chakoshpour

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Blanka Chakoshpour

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode