Jak najít svého vysněného či vysněnou

23.03.2013 04:55

A protože je dnešním velkým tématem láska, mám pro Vás krásný tip - skutečný příběh Doreen Virtue - jak našla svého vysněného partnera (dnes již manžela):

"...Sepsala jsem si všechny vlastnosti a charakteristiky, které jsem očekávala od muže a vztahu. Mnozí muži, se kterými jsem chodila, měli na manželství jiné názory než já - buď se chtěli oženit okamžitě, nebo se nechtěli ženit vůbec. A já jsem se vdát chtěla, přála jsem si dlouhé zasnoubení. Takže jeden z bodů mého seznamu byl: "Chci se hned zasnoubit a být zasnoubena 2 roky před svatbou." Můj podrobný seznam zabral dvě strany!
Pak jsem použila další komponenty stanovování cílů, které tak dobře fungovaly v případě mé pracovní kariéry: vizualizaci a víru. Zavřela jsem oči a věděla, že muž mých snů mě hledá stejně horlivě, jako já jeho. Z nějakého důvodu jsem pokaždé, když jsem zavřela oči a myslela na něho, uviděla bílou kuchyňskou pracovní desku.
Pár dnů po tom, co jsem sepsala seznam, jsem pocítila silné nutkání jít na určitá místa a zavolat některým lidem, mimo mé běžné rutiny. Tyhle události vedly k tomu, že jsem nakonec vešla do malé francouzské restaurace nedaleko mého domu, kam jsem nechodila, protože se vyhýbám tučným omáčkám, které do francouzské kuchyně patří.
Když jsem vešla do restaurace, téměř do mě vrazil vysoký muž. Vyměnili jsme si pozdravy a začali spolu mluvit. Do hodiny jsem věděla, že tohle je ten muž, kterého jsem popsala ve svém seznamu. Od té doby jsme s Michaelem spolu, šťastně zamilovaní, až dodnes. A přesně, jak jsem si představovala: byli jsme dva roky zasnoubeni a vzali se na třetí výročí našeho setkání. Dokonce jsme svatební večeři uspořádali ve stejné restauraci, kde jsme se poprvé setkali. Fascinující na tom je, že i Michael měl seznam vlastností své partnerky snů a že tou osobou jsem byla já!"

Zpět

Kontakt

Blanka Chakoshpour

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Blanka Chakoshpour

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode