Když následujeme volání své duše

04.04.2013 04:53


  "Po mnoha náročných letech jsem konečně pochopila, co to znamená "vyhořet". Věděla jsem, že si musím dát konečně nějaký čas volno a zamyslet se nad tím, co chci a kam můj život směřuje. Když jsem byla připravena vrátit se do podnikatelské arény, meditovala jsem nad tím, co mám dělat.

  Při meditaci jsem se dozvěděla, že mám jít pracovat pro modlitebnu Silent Unity, která funguje už přes 100 let. Dělají tam na tři směny v počtu asi 25 lidí, kteří se modlí s těmi, co tam zavolají. Když jsem při meditaci obdržela toto poselství, řekla jsem: "Cože to po mně chcete?" Ukončila jsem meditaci a říkala si, že je to omyl. Tak jsem se pustila do meditace nanovo, znovu se zeptala a dostala tutéž odpověď. Vnitřní hlas mi říkal: "Bude se ti to líbit nejvíc ze všeho, co jsi kdy dělala, a nepotrvá to dlouho." Kladla jsem otázky, na které můj vnitřní hlas odpovídal, ale pak náhle přestal. Řekl mi: "Jdi, přihlas se tam a dozvíš se zbytek odpovědí." Já jsem ho ovšem neposlechla. Mé vnitřní vedení na mě potom dotíralo, což dělá jen velmi zřídka. Pořád mi říkalo: "Ještě jsi nezašla do Silent Unity." Takže jsem to nakonec udělala a oni mě přijali. Začínala jsem s 7,10 dolarů za hodinu, brala telefon a říkala:"SIlent Unity, jak se s vámi můžu pomodlit?" A tu práci jsem prostě milovala. Pro mě to ani nebyla práce. Osm měsíců poté, co jsem nastoupila, se v Unity uvolnilo místo referenta rozvoje. Mé vnitřní vedení pravilo: "Ucházej se o to místo." Tak jsem to udělala, a když jsem měla závěrečný pohovor s prvním víceprezidentem, zeptal se mě: "Ann, díval se někdo na váš profesní životopis, když jste se hlásila do modlitebny?" Řekla jsem mu: "To mé vnitřní vedení mi řeklo, abych sem přišla a stejně tak, abych se ucházela o toto místo." A ano, místo jsem dostala.

  Tím jsem dospěla ke své současné profesi, která je pro mě posláním. Mám praxi léčitelky energií a trenérky podnikání, která se rozpíná po celém světě. A ze všeho nejvíc mě baví, když pracuji právě s tímto úžasným darem. V pokoře se skláním před tím, jak velkolepě Bůh ovlivnil můj život a skrze mě i životy jiných..."

~~ Ann Tyler (www.innerhealing.com)

Zpět

Kontakt

Blanka Chakoshpour

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Blanka Chakoshpour

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode