Moje regrese

07.03.2014 17:05

   Jeden z mých minulých životů, jenž vyústil v únos mých dětí biologickým otcem do Íránu, jsem již popsala ve svém videu.

   Další regrese navazuje o 2 roky později, kdy jsem řešila svůj současný vztah se svými dětmi..

Ve vztahu se synem:

Můj pocit viny, protože syn původně nebyl plánovaným (tedy nechtěným) děťátkem. A já si do té doby dávala velmi za vinu své pocity v průběhu těhotenství, synovu přecitlivělost, nízkou sebedůvěru.. Odpuštěním sobě a od syna se však tyto pocity smazaly a díky Bohu (a regresní terapii) se náš vztah pročistil a prosvítil. Stejně tak můj vztah k sobě samé.

„Vnitřním zrakem jsem viděla, jak mi syn sedí na klíně, rozpustile klinká nožkama, usmívá se na mě tím svým nádherným úsměvem, a s pusou od ucha k uchu mi povídá: „ale mami! Já se na tebe přeci vůbec nezlobím. Mám tě moc rád. Vše je v pořádku..“

Jasně jsem cítila pocity lásky, štěstí, spokojenosti a radosti, jak z něj přímo sálají a hřejí mě u srdce.“

 

 

 

Vztah s dcerou:

    Tam jsme řešili její upnutí se na to, aby rodina byla stůj co stůj opět pohromadě. Jsem rozvedená a kdo znáte můj příběh, víte čím jsem si v manželství prošla. Ovšem její tvrdošíjnost a trvání na návratu otce, bez ohledu na skutečnost a minulost (pominu-li přirozenou potřebu dítěte být s oběma rodiči) byla až extrémní a nepochopitelná. V regresi, kdy mi bylo Shůry dovoleno nacítit se do své dcery, jsme přišli na to, že duše dcery a jejího otce si kdysi v dávné minulosti slíbily lásku a věrnost. A jak známo, takovéto sliby „navždy“ (ať se týkají lásky, věrnosti, chudoby, cudnosti..) skutečně přetrvávají po staletí.

„Můžeš zrušit tento slib?“ zněla otázka terapeutky. Moje okamžitá odpověď (v roli dcery) byla: „ANO!“

A já doslova cítila a viděla na svých (dceřiných) rukách velké železné okovy spojené silným řetězem, jak praskají a s hřmotem padají na zem.. Následoval obrovský pocit úlevy a vysvobození..“

 

Toto je stručný nástin možného průběhu regresní terapie (kdy jsem byla klientem já sama). Ne vždy je nutné jít až do dalekých minulých životů, někdy stačí nahlédnout do minulosti nedávné, do období prenatálu, porodu či ranného dětství, kde je mnohdy uloženo mnoho příčin našich dnešních bloků.

 

Autor článku: Blanka Chakoshpour – regresní terapeut, kouč a lektor

 

Poznámka: Tato regrese probíhala v rámci kurzu regresní terapie, kde mě regresila kolegyňka Pavlína Sokolová a přísedící byla lektorka Světlana Bomberová. Tímto oběma ze srdce děkuji!

 

Zpět

Kontakt

Blanka Chakoshpour

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Blanka Chakoshpour

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode