Poslední krok k úspěšnému zhmotňování

22.03.2013 21:39

  Tuto stať (viz. níže) z knihy od Ph.D. Doreen Virtue, považuji za obrovsky důležitou. Jedná se o podstatný mezičlánek mezi Vaším přáním (cílem) a jeho následným dosažením (zhmotněním).

  Jak kdysi řekl můj kamarád jedné paní na otázku proč jí nefunguje Zákon přitažlivosti... No, to byste si taky mohla sednout na zahradu s vibrátorem v ruce a hezky si tam vibrovat, a vyjde Vám to nastejno.. :)) To samé, jako když vyšleme přání a čekáme s rukama v klíně. Nic se nestane.

POSLUŠNÝ VNITŘNÍ RÁDCE

"Když už jste zadali objednávku, vesmír ji promptně vyřídí. Nicméně váš nový dům, práce, výhled, kariéra nebo partner vám do klína sami od sebe nespadnou. Nemůžete čekat, že zazvoní zvonek a vy u svých dveří najdete pytel plný peněz.

Stane se ale to, že začnete pociťovat nenápadná pošťouchnutí (kterým také říkám, že něco cítím v kostech, mám tušení, předtuchu, nebo slyším vnitřního rádce), které vás pobídnou k určité akci. Můžete mít například nutkání zavolat určité osobě, přečíst si konkrétní knihu, jít na nějakou přednášku anebo jet do nějaké firmy. Věřte mi, tato pobídnutí jsou odpovědí na vaše modlitby. Poslušně je následujte a uvidíte, jak se vám doslova před očima vaše sny plní - někdy kousek po kousku, jindy okamžitě a najednou.

Se svým vnitřním rádcem tvoříme tým. Žádá od nás abychom plnili svá životní poslání, a když chceme sejít z cesty, protestuje. Jako reakci na jeho naléhání, abychom změnili svůj život, si začneme vytvářet nové mentální představy o tom, jaký by náš život měl být. Vnitřní rádce reaguje jako věrný a poslušný sluha. A pak my na oplátku musíme následovat jeho vedení, abychom dosáhli naplnění svých snů."

Vždy následujte svou intuici, i když se to zdá bizardní nebo hloupé !  ~~ Doreen Virtue


 

 

 Doreen při živém vysílání v Hay House Radio

 

   Zrovna dnes, příklad za všechny.. Jedno z mých přání je vlastní bydlení pro mne a mou rodinu. Dnes jsem si po probuzení vzpomněla a VIDĚLA vnitřním zrakem zahradu (kde jsem si já jako dítě hrála), jak si na ní mé děti hrají a společně zahradničíme.. A k té zahradě samozřejmě patří dům. V duchu jsem si říkala, no to asi né (to by byla velká náhoda atd. - to je ten úžasný našeptávač uvnitř nás  ale i tak, protože už vím, že takováto nutkání se vyplatí poslechnout ! jsem si zadala náš domek do vyhledávače na googlu. A co se nestalo ? Domeček je na prodej ! A to jsou právě ta vodítka ! Jakkoli se Vám zdají hloupá či nepravděpodobná, jděte za nimi - povedou Vás tam, kam jste si přáli. Jistě máte také podobné zkušenosti.

   Kromě našeho vnitřního kritika se také nevyplatí poslouchat okolí. Nejradši mám ty kecy (promiňte ten výraz, výstižnější mě nenapadá), že něco není možné, že na to nemám apod.  Tomu se jen zasmát a dávat si pozor komu se svěřujete (pokud jste ve víře ještě křehcí..).

~~ Aisha Chakoshpour

Zpět

Diskusní téma: Poslední krok k úspěšnému zhmotňování

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Blanka Chakoshpour

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Blanka Chakoshpour

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode