Požádej o znamení

07.03.2014 11:05

   V noci na dnešek mě provázel sen. Sen o motýlkovi, jenž přiletěl až ke mně a beze strachu na mě sedl. V tom snu jsem měla neodbytný pocit, že se o něj mám (musím) podělit :) 

  Motýlka v tak bezprostřední blízkosti člověka považuji za velké znamení. V životě se mi jej dostalo zatím 3x, při procházce přírodou (dodnes je mám v živé paměti) a to vždy v době, kdy jsem cítila nezměrnou Lásku k životu, Vesmíru, všem Bytostem – prostě ke všemu, cítila jsem se být její součástí a v naprostém bezpečí.

  Poselstvím motýla podle mě je: „Miluješ-li, je vše naprosto v pořádku. Jsi v naprostém bezpečí. Obklopen duchovní pomocí. Láska je s Tebou stále, ať už ji aktivně v této chvíli cítíš nebo ne, je TU. Stačí se otevřít a přijímat. Nejen dávat.“

 

   Dostávat znamení je nádherná věc. Znamení ke mně přicházejí v různých formách. Někdy mi začne v hlavě neodbytně znít část písně a já si zpětně uvědomím, že ve slovech je odpověď na současnou situaci. Nebo, jdu-li v životě špatným směrem (ať již v myšlenkách nebo skutečně), uhodím se, zakopnu, vypadne mi sklenice z ruky apod. Prostě dostanu, jak já říkám, vesmírný kopanec.

 V meditaci také přicházejí odpovědi. Také v noci, často nad ránem, kdy ještě nejsem úplně vzhůru, ještě v polospánku, přicházejí fantastické nápady, vhledy, myšlenky. Jednou jsem jela na terapeut. sezení a nebyla si jistá jeho správností. Po cestě jsem 3x narazila na slovo anděl. Poprvé jako nápisu na domě, poté v tramvaji jej měla dívka napsáno na tričku, a ještě na nějaké ceduli. Velmi výmluvné, že?

 

   Podíváme se, co o znameních a jak je aktivovat ve svém životě, říká Charles Virtue (syn slavné Doreen V., jehož jsem měla tu čest v roce 2008 osobně potkat – viz. fotografie):

Zleva: Grant Virtue, Blanka Chakoshpour, Charles Virtue (Praha, 2008)

 

….Je jisté, že znamení jsou velký dar a jsou také zázračná. Ale pokud k vám nepřicházejí automaticky, jak je můžete ve svém životě „aktivovat“? Bez ohledu na to, o jakých rituálech jste slyšeli, komunikování s anděly a žádání o znamení je snadnější, než přečtení tohoto odstavce! Děláte to, kdykoli přemýšlíte, přejete si, chcete nebo jinak projevujete něco a modlíte se o to. Andělé vám určitě naslouchají.

Proto je důležité sledovat své myšlenky, mějte stále na mysli to, co chcete. I když jsou andělé kolem vás, aby vám pomohli a ujistili se, že jdete po správné cestě, chápou také, že se každý učí a vyvíjí. Proto se vám snaží pomoci přestože vaše myšlenky nejsou vždy v souladu s vašimi nejlepšími zájmy.

Zákon energie v tomto vesmíru je absolutní a úplný a je naším úkolem postarat se o to, aby námi proudila jen nejvyšší, nejpozitivnější a nejlaskavější energie. To není úkol, který by se dal zvládnout přes noc, protože naším přirozeným sklonem je zvládat všechno samostatně, pročež setrváváme u toho, co nám připadá nejvýznamnější. Soustředíme-li se tedy v životě na špatné věci, neustále vytváříme negativitu.

Už jste někdy slyšeli rčení „nechte to na Bohu?“ Ještě nebyla pronesena pravdivější slova, podle nichž bychom se měli v životě řídit. Jednou z nejúžasnějších a nejpožehnanějších věcí na andělech je ochota udělat téměř všechno, aby zajistili, že náš život bude spokojený, naplněný a prozářený. Také se starají o naši útěchu v dobách, kdy to nejvíce potřebujeme, o to, aby nám dali pocit sounáležitosti se společenstvím, když jsme opuštění, a propůjčí nám sílu, cítíme-li se slabí a bezmocní. A za veškerou tuto pomoc andělé nežádají na oplátku nic víc, než abychom byli šťastní a věřili, že existují.

Zde uvádím kroky, které můžete provést, kdykoli si přejete, aby vám andělé seslali znamení útěchy nebo radu.

 

KROKY K ZÍSKÁNÍ ZNAMENÍ SHŮRY

1.       ŽÁDEJTE. Vzhledem k zákonu svobodné vůle vám andělé mohou pomoci – včetně toho, že vám sešlou znamení – jen tehdy, pokud o to požádáte. Chcete-li tedy znamení, musíte o něj nejprve požádat. Nejlepší je nespecifikovat, jaký druh znamení si přejete seslat. Místo toho si jen všímejte opakujících se vzorů, které se objevují, když vyslovíte svou žádost. Rituály sice nejsou nezbytné, ale mohou být prospěšné, protože my všichni děláme řadu věcí ze zvyku. Jestliže si v komunikaci s anděly dokážeme vypěstovat zvyk a instinkt, pak je náš život požehnán víc, než si umíme představit. Přemýšlení je formou modlitby a uvědomování si toho nám pomáhá přesvědčit se, že jsme ve všech žádostech, které jsme vyslali k našim andělům, žádali opravdu o to, co chceme.

2.       VĚŘTE. Důvěřujte tomu, že andělé jsou s vámi a věřte ve znamení, která posílají.

3.       DŮVĚŘUJTE BOŽÍMU NAČASOVÁNÍ. Každá modlitba je vyslyšena a zodpovězena, ale někdy se nám zdá, že splnění trvá dlouho, protože andělé pracují za scénou, aby dali dohromady všechny podrobnosti plánu.

4.       VŠÍMEJTE SI ZNAMENÍ. Jestliže požádáte o znamení a zdá se vám, že jste žádné nedostali, možná jste si jich nevšimli, nebo těm, která přišla, nedůvěřujete. Nedělejte si však starosti, protože andělé jsou neúnavní a budou v jejich předávání pokračovat. Požádejte anděly o další znamení a proste je, aby vám pomohli je poznat a pochopit. Andělé budou znamení s radostí opakovat, dokud si jich nevšimnete. I kdybyste nepochopili význam jednoho, je důležité si jich všímat. Je dobrý nápad požádat anděly, aby vám vysvětlili, co která znamení znamenají, ale musíte také věřit svým instinktům, pokud jde o jejich důležitost.

5.       PODNIKEJTE KROKY PODLE POKYNŮ. Znamení shůry vám často poskytují sdělení o krocích, které můžete podniknout, abyste získali odpovědi na své modlitby.

 

Zpět

Kontakt

Blanka Chakoshpour

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Blanka Chakoshpour

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode