Rozloučení

24.04.2013 08:17

Milovaný,

       cítím, že nadešel čas, kdy se musíme definitivně v našich životech i Srdcích rozloučit. Jakkoli mne bolí Tvá bolest a strach.. je nevyhnutelná. Tak jako má vše svůj úděl a úkol, i náš překrásný vztah se naplnil.

    Přišel jsi do mého života jako Anděl s křídly skrytými pod kabátem. Milovala jsem Tě od prvního okamžiku a věděla ! Setkání řízené shůry. Navzájem jsme si byli obrovskou podporou v nejtěžších a nejbolavějších chvílích. Pevnou holí k podepření, kdy jeden z nás kulhal. Jeden od druhého jsme se učili, co znamená podmínečná i bezpomínečná Láska, co je to respekt, co úcta, co chceme i nechceme. Někdy radostná, někdy velmi bolavá ponaučení.

   Říká se, že Láska na úrovni Duší je nesmrtelná. A já tomu věřím.

   Propouštíme se ze svých životů, nechceme býti vězněm jeden druhému. Dávajíc svobodu a prostor k novým začátkům. Jsme báječnými bytostmi a v našich požehnaných životech nás čeká mnoho krásného a nového.

   Nemohu a nebudu se omlouvat za své rozhodnutí. To by bylo, jako znevažovat samotný Život, samotného Boha. A vzít toto vše zpět, jako zradit svou Duši, která VÍ.

A tak.. Děkuji.

Píše.. Láska...Lásce.

Zpět

Kontakt

Blanka Chakoshpour

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Blanka Chakoshpour

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode