Věštba - pravda nebo lež ?

12.03.2014 15:55

 

   Ráda bych Vám napsala o mém názoru na věštce (kartáře apod.) a hlavně o mé zkušenosti..

   V životě jsem si nechala vykládat budoucnost všehovšudy dvakrát. K první věštkyni mě dovedlo zoufalství, ke druhé zvědavost. U druhé jsem zaplatila dlouhodobým neklidem a té první jsem nevěřila ani za mák a ona se vyplnila. Do puntíku. Přesně tak, jak byla předpovězena.

   Povím Vám, jak to bylo. Před pár lety, jak někteří víte, mi exmanžel unesl děti do dalekého Íránu. To se stalo v létě. Na podzim téhož roku, kdy jsem zoufale hledala jakékoli východisko, radu, pomoc, podporu, mě cesta zavedla k věštkyni. Do té doby jsem k těmto osobám měla velmi vyhraněný postoj a myslela si své. Nicméně.. Jedna z mých otázek samozřejmě byla, zda se děti někdy vrátí ? Odpověď zněla: ANO. No dobře, dejme tomu.. Kdy ? Do léta příštího roku. Ha, jak to může babice vědět ?  Kéž by to byla pravda.. Další zprávou mě dostala úplně. Bývalý manžel Vám děti vrátí dobrovolně. To už jsem si sedla na zadek (a v duchu si ťukala na hlavu, co tu vlastně dělám).. V té době totiž nebyla žádná zjevná ani tušená naděje, že by se děti měly vrátit, natož! , aby byly vráceny dobrovolně !!! Exmanžel dal naprosto najevo, že děti nikdy neuvidím, ze strany policie a státu pomoc žádná, reálná naděje na jejich návrat ? Nula.  Výklad kartářky jsem si do hlavy zařadila jako zbožný sen a trápila se dál. Ovšem po Novém roce se začala situace otáčet a po dlouhých peripetiích jsem si pro své děti na konci května jela do Nizozemí. Vše, jak věštkyně předpověděla, se stalo ! Podotýkám, že dotyčná dáma, k výkladu nepotřebuje karty, je jasnovidná (dle mého jasnoslyšící). 

   Druhý případ výkladu až tak veselý nebyl. Ovšem ne vinou kartářky, ale vinou mě samé. Byla mi nastíněna pravděpodobná budoucnost vztahu s partnerem ( včetně příčin) a od té chvíle jsem nedokázala myslet na nic jiného než strach a pochybnosti a špatný konec. Sama jsem ovlivňovala události, ale negativním směrem. Velké poučení pro příště !

   Když už musíte ke kartářce či věštci jít: z výkladu si vezměte jen to, co potřebujete a NEZAPOMÍNEJTE, že karty (věštba) vyplývá z daného okamžiku, tzn. z toho, co nyní prožíváte. Což je odrazem Vašeho nitra a výsledkem Vašich myšlenek, a od toho se odvíjí i Vaše budoucnost. Vy udáváte směr. Nebo-li na co se soustředíte (čemu uvěříte), to roste a zhmotňuje se.

Změníte-li sebe (své myšlenky a pocity), změníte i budoucnost.

   Při výběru věštce, kartářky apod. buďte obezřetní. Mnoho z nich si jen hraje na něco, co nejsou a napovídají Vám jen to, co chcete slyšet. Jsem přesvědčena, že k takovým se dostanou ti, jež nechtějí slyšet pravdu a obelhávají sami sebe. Nebezpečím u těchto pseudovykladačů je, že Vám předpoví např. kdy zemřete a Vy se s tím ztotožníte. Z čehož vyplývá, že sami zařídíte, aby se věštba naplnila. Vaše víra ji uskuteční. Jsou doloženy případy, kdy byli lidé u věštců, kterým bezmezně uvěřili a skutečně zemřeli, jak bylo řečeno nad věšteckou koulí. Tento jev se psychology nazývá „sebenaplňující proroctví“. Jinými slovy: stane se jen to, co si sami přejete.

   Máte-li stále pocit, že tento typ pomoci potřebujete, přestože již víte, že svůj osud ovlivňujete Vy sami, dejte buď na velmi dobré a důvěryhodné reference nebo na svou intuici.

 

   

Autor článku: Blanka Chakoshpour – vášnivá inspirátorka a terapeutka

Obrázek: Doreen Virtue, Ph.Dr.

 

Poznámka: jasnovidná věštkyně, o které se zmiňuji, si říká Věštkyně Marios. Na facebooku ji naleznete pod jménem Marios Andel.

Zpět

Kontakt

Blanka Chakoshpour

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Blanka Chakoshpour

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode