Zvláštní den

12.12.2012 21:05

      Jak jste se dnes cítili moji milí? V tento magický den 12.12.2012. Meditovali jste?  Či ho prožili jako každý jiný den, běžný kolotoč práce, děti, rodina ?

    Dnes, dle informací hemžících se na facebooku i jinde na internetu, meditovali desetitisíce lidí po celém světě. Přesně ve 12:12. I já se přidala. Zajímavé bylo, že mi můj šestiletý syn, který přišel chvilenku předtím ze školy, povídá: "Mami, víš, že na světě žije milion lidí?" :) To byla jeho první slova potom co se objevil ve dveřích.

   V tu chvíli jsem věděla, že je to vzkaz, nezaměřovat se jen na sebe, ale modlit se i za ostatní. Meditace byla krátká vzhledem k času, který jsem měla, ale i tak velmi intenzivní. Zaměřila jsem se na propojení Nebe i Země v mém srdci. Plakala jsem. Poznání Nekonečna v sobě samé mne vždy dostane. Často se stane, že zapomenu. Nechám se zahltit "problémy", "starostmi", pocitem jak jsem na vše sama. Pak stačí jen tiché, kraťounké, usebrání se a já se rozpomenu...

              Nejsem sama, nikdy jsem nebyla a ani nebudu. Ani Vy ne !

     Myslím, že toto uvědomění sebe sama, kdy víme, že nejsme jen tělo a maso a kosti, ale hlavně Duše, je nejdůležitější poznání pro nás lidské bytosti. Právě pocity oddělenosti od Boha (Vesmíru, Nekonečna jakkoli chcete) a od ostatních způsobují iluzorní strach, beznaděj a nevíru v našich srdcích. Pro ty co VÍ je život o mnoho snažší.

    V tuto dobu také vnímáme obrovský tlak ve vztazích, především partnerských, mé děti nemohou večer usnout (to se nikdy předtím nestávalo), velké emoční výkyvy, některá zvířata dobrovolně umírají. Překvapilo mne jak málo lidí bylo dnes na Facebooku, dokonce v marketu kam chodím nakupovat, prázdné parkoviště.. Zvláštní :) Krásně na toto téma hovoří Karaimi Motyčková. Nikdo neví co se bude dít a nejdůležitější je zůstat v klidu a lásce. Nepodporovat strach. Osobně nevěřím v konec světa, nicméně vím a cítím probíhající obrovské změny v našich vědomích, životech i srdcích. Někteří z nás se rozpomenou a rozpomínají, někteří stále spí. Nelitujte ty co neví, nebo nechtějí vědět, jsou na své cestě a tam kde mají být. Každý jsme tu sám za sebe. Neseme zodpovědnost jen za své vlastní životy. Proto z nich udělejme něco pěkného, příjemného, šťastného a milého. Buďme dobrými lidmi, odpouštějící, objímající, chápající, plnými lásky, naděje a světla. Snažme se každý den vydávat ze sebe to nejlepší.

 

 

Dovolím si uvést část poselství ohledně tohoto času přijaté Doreen Virtue:

 ....je důležité, abychom se modlili za nás všechny, ne jen za sebe samé. Modlete za zdraví nás všech, za hojnost pro nás všechny, za ochranu nejen pro vás a vaši rodinu, ale pro všechny z nás. A středem všeho, co bychom měli činit, je odpuštění naší minulosti. Archanděl Michael mi sdělil velmi jasně, že naše minulost stojí za námi se starým hněvem, se starým smutkem, a to všechno je zatěžující a je to pro nás břemenem. Způsob, jakým můžeme nejlépe všechny tyto zatěžující břemena nechat odejít, je odpuštění. Odpusťte sobě i druhým, povzneste se nad své ego, nad ego druhých lidí, i nad chování těchto lidí. Neznamená to, že jejich jednání a to, co udělali, bylo správné, ani to neznamená, že byste měli pobývat s lidmi, kteří si vás neváží. Nepobývejte s nimi. Co to však znamená, je to, že necháte odejít jedy a jedovaté energie pocházející z neodpuštěné zášti či vzteku...

    Ten, kdo už se pokoušel někomu odpustit, ví, že to nemusí být vůbec jednoduché. Někdy v sobě vztek, hněv či pocity ukřivdění nosíme spousty let. Například mně osobně se podařilo odpustit svému tatínkovi až po dlouhých 30 letech. Celou tu dobu jsem se na něho hněvala a obviňovala. Neskutečné jak sami sebe dokážeme trápit :) S procesem odpuštění mi pomohla má kolegyně Světlanka Bomberová. Nikdy jí nepřestanu být vděčná. Je to nádherný, téměř nepopsatelný pocit lehkosti, štěstí a především obrovské lásky vůči osobě, kterou jste ještě nedávno "neměli rádi". Je to práce. A každá práce na sobě sama stojí za to, i když není vždy snadná a někdy i trochu bolí.

   Očišťujte nejen svá srdce, ale i těla. Právě ona jsou vodiči energie a života zde na Zemi. Vyhýbejte se negativním energiím, nezdravému jídlu, choďte často na procházky, pobývejte v přírodě, buďte nablízku zvířátkům (často je hlaďte, mazlete se - kontakt s nimi zvyšuje, zjemňuje a očišťuje Vaše vibrační vyzařování). Naslouchejte své intuici !! Vnímejte znamení (já například poslední měsíc vídávám pořád stejná trojčíslí). 

Můžete si pomoci následující jednoduchou meditací:

Pohodlně se usaďte, zhluboka dýchejte a uvolněte se. Představte si proud světla, který proudí a propojuje Vaše srdce a Vesmír. Prodýchávejte. Poté to samé udělejte s Matkou Zemí. Nakonec prociťte spojení Nebe i Země ve svém srdci. Dokonalé propojení a harmonii.

 

Přikládám nádherné video, při kterém mi šla husí kůže po těle :)

Poselství naděje

 

 

Zpět

Diskusní téma: Zvláštní den

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Blanka Chakoshpour

© 2018 Všechna práva vyhrazena. Blanka Chakoshpour

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode